Адвокат, кваліфікований спеціаліст в цивільному, адміністративному, медичному, інформаційному, медіаправі та інших.

Окрім успішної юридичної кар’єри, Регіна Гусейнова була обрана членом Ради Адвокатів Київської області та уповноважена на організацією заходів підвищення кваліфікації для адвокатів Київщини, вона викладала у Києво-Могилянській бізнес-школі та є тренером із комунікативних навичок, який працює з державними органами та приватними компаніями. Пані Гусейнова також є сертифікованим медіатором у сімейних, корпоративних та кримінальних справах. Має успішну практику комерційних медіацій.

Одним з напрямків діяльності Регіни Гусейнової є антикорупційне законодавство, зокрема, адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією та корупційні злочини. Пані Гусейнова одна з найперших стала консультувати з питань електронного декларування.

Також Регіна Гусейнова має сертифікат курсу “Вирішення проблем в командах за методологією Адізеса” (2012 р.). Розробник курсів медіа-права та правової взаємодії органів державної влади і ЗМІ. Має низку наукових публікацій, присвячених темам свободи слова, захисту персональних даних, доступу до інформації.

Крім того, вона відома як ведуча програми «Судові справи» на телеканалі «Інтер», є постійним експертом з правових питань телепрограми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер», а також є постійним експертом низки інформаційно-аналітичних програм на головних українських телеканалах.

Останні 10 років проводить групові та індивідуальні тренінги з публічного та телевізійного спілкування для державних службовців, політиків та інших публічних осіб. Як тренер з майстерності телеведучого підготувала увесь стартовий склад (15 осіб) телеведучих двох центральних українських телеканалів.

Наразі працює над дисертацією “Реалізація конституційного права на свободу слова (на прикладі електронних ЗМІ)”.

Нагороджена медаллю святого Миколая Чудотворця та орденом Святої Великомучениці Варвари.