03 березня 2017 відбудеться семінар Регіни Гусейнової на тему: «Корупція на службі в адвоката»

Корупція – дуже перспективне джерело доходів! Ні-ні, ми зараз зовсім не про те, про що ви могли подумати. Ми не закликаємо брати чи давати хабарі, йдеться про законні способи отримання прибутків адвокатами, які мають необхідні компетенції, щоб працювати в новій і дуже затребуваній сьогодні та надзвичайно популярній завтра сфері – антикорупційному праві.

Зараз усі говорять про корупцію. А чи знаємо ми, юристи, насправді, що це таке? Чи розуміємо, що «хабар класичний» – не єдине обличчя корупції? Чи усвідомлюємо, що не лише держслужбовці входять до кола суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції»? Чи можемо ми розмежувати компетенцію нещодавно створених антикорупційних органів? Чи можемо ми відрізнити потенційних конфлікт інтересів від реального? Чи відомо нам, як допомогти клієнту із заповненням і поданням електронної декларації, щоб комар носа не підточив? Чи здатні ми захистити інтереси довірителя у випадку моніторингу його способу життя?

Якщо, чесно відповідаючи на ці запитання, ви відчули, що поки невпевнено почуваєтеся в цій галузі – не біда: приєднуйтесь до нашої компанії адвокатів (і не тільки), які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері антикорупційного права та зайняти цю перспективну нішу українського юридичного ринку.

У цьому нам допоможе автор семінару «Корупція на службі в адвоката» відомий український адвокат, викладач, тренер, медіатор і телеведуча Регіна Гусейнова, яка має велику практику в питаннях застосування антикорупційного законодавства та готова поділитися своїм досвідом з колегами.

Семінар, організований Студією сучасного права, відбудеться 03 березня 2017 року (09:30-12:30) за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницкого, 55 (Київська Торгово-промислова палата, біла зала, 1 поверх).

Вартість участі в заході становить 500 грн., і щодо нього до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було в належні строки подано документи на акредитацію як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Участь можлива за умови попередньої реєстрації та оплати.
Реєстрація закривається 1 березня 2016 року (середа) о 18:00 за київським часом.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ


 

 

0 Comments