07.10.2017 – “Секрети публічних виступів для адвоката”

Як говорити так, щоб тебе почули? Як говорити так, щоб тебе хотіли слухати? Як переконувати та чітко доносити свою думку? Як стати бажаним спікером, якого хочуть запросити усі телеканали? Відповіді на ці та багато інших питань Ви отримаєте на авторському майстер-класі: «Секрети публічних виступів від Регіни Гусейнової: як говорити впевнено та просто» від відомого адвоката, члена Ради адвокатів Київської області, ведучої програми «Судові справи. Злочин і кара», медіа-тренера Регіни Гусейнової.

1 хвилина – це багато чи мало? Як встигнути все сказати за 30 секунд?

Що таке харизма і як її розвивати?

Правильна артикуляція, паузи, інтонування, гучність. Як це працює, та як

розвивати ці вміння? Як підготуватися до виступу, чи варто читати з паперу, якщо варто, то в яких випадках.

Структура основного повідомлення. Як передати свої емоції і оцінку.

Як правильно сформулювати мету та завдання виступу. Як оцінити свій виступ самому, і як поліпшити його наступного разу.

Етичні межі для адвоката у публічному виступі. Анекдоти, жарти, приклади, історії з власного з життя, як це використовувати доречно.

Як просканувати та зрозуміти свою аудиторію. Чи треба відповідати на усі запитання. Чи завжди потрібні 1000 слайдів? Як візуалізувати свій виступ, якщо немає слайдів? Мова жестів, яка говорить сама за себе.

Що робити в некомфортній аудиторії? Чи варто на неї тиснути і чи можна її переконати.

Що треба знати про телевізійні формати? Що таке вдале інтерв’ю з точки зору журналіста? За яким принципом телевізійники вибирають спікерів та особливості роботи зі ЗМІ в різних жанрах – від новин до ток-шоу. Як треба готуватися до інтерв’ю на радіо і телебачення.

Чим експертна оцінка відрізняється від коментування поточної адвокатської справи. Як правильно коментувати в обох випадках.

Чи варто відмовлятися від інтерв’ю, і чому інтерв’ю можуть бути невдалими.

Що робити зі складними запитаннями та незручними темами. Чого ЗМІ чекають від повідомлення адвоката, а що може зробити ведмежу послугу вашому клієнту. Як не ототожнюватися з власним клієнтом.

Як реагувати на негатив та протистояти провокаціям.

Це унікальний шанс отримати цю інформацію в рамках одного майстер-класу «Секрети публічних виступів від Регіни Гусейнової, як говорити впевнено та просто».

 

Захід організований Студією сучасного права,  проходитиме 07 жовтня 2017 року з 15:00 до 17:30 за адресою: м. Львів, вул. Січових стрільців, 14, аудит. 214 (Львівський національний університет ім. Івана Франка»). Початок реєстрації: 15:00.

Вартість участі у заході становить 200 грн.

Захід акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися для участі у заході перейдіть за цим посиланням (http://www.cls.org.ua/uk/реєстрація/) та заповніть реєстраційну форму, після чого на вашу електронну адресу надійде лист з підтвердженням  про реєстрацію та посиланням на оплату.

Також за бажанням, ви можете зареєструватися на 1, 2 або на всі 3 семінари:

  1. Корупція «на службі» в адвокатапро останні законодавчі зміни в антикорупційному законодавстві і як вони можуть допомогти адвокатам знайти нових клієнтів.
  2. Репутація як основний нематеріальний актив адвокатаяк і з чого формується наша репутація, та що може на неї вплинути.
  3. Секрети публічних виступів для адвокатаяк говорити легко та стати бажаним спікером на усіх телеканалах.

Відповідно до цього, ви отримаєте сертифікат з балами за кожен відвіданий  семінар.

Безпосередньо на семінарі будуть надані картки, які підтверджують оплату участі у відповідному семінарі.

До зустрічі!

Регіна Гусейнова

Реєстрація

0 Comments