Колеги-адвокати з Львова, Львівської області, інформуємо Вас про унікальну можливість  прослухати три авторські семінари Регіни Гусейнової в один день. Кожен семінар є оригінальним та  авторською розробкою Регіни Гусейнової.

Адвокат Регіна Гусейнова, відома завдяки своєму високому професіоналізму, участі у органах адвокатського самоврядування, бездоганній репутації та розробкам ексклюзивних авторських семінарів і тренінгів. Авторські тренінги та семінари Регіни Гусейнової відомі в Києві та інших регіонах завдяки інформативності, актуальності та оригінальній подачі матеріалу.

Ми пропонуємо вам прийняти участь у безпрецедентному заході – марафоні семінарів.

Три семінари за один день. Пропонуємо до уваги три семінари:

  1. Корупція «на службі» в адвоката, про останні законодавчі зміни в антикорупційному законодавстві і як вони можуть допомогти адвокатам знайти нових клієнтів.
  2. Репутація як основний нематеріальний актив адвоката, як і з чого формується наша репутація, та що може на неї вплинути.
  3. Секрети публічних виступів для адвоката: як говорити легко та стати бажаним спікером на усіх телеканалах.

Організатор – Студія сучасного права,

Семінари на окреслені теми сертифіковані НААУ та вже проводилися в Києві та Одесі з шаленим успіхом! відгуки в ФБ ще довго про це нагадуватимуть)

Запрошуємо! Безцінні знання та незабутнє спілкування гарантуємо!

Щоб зареєструватися для участі у семінарі/семінарах  перейдіть за цим посиланням(http://www.cls.org.ua/uk/реєстрація/) та заповніть реєстраційну форму, після чого на вашу електронну адресу надійде лист з підтвердженням  про реєстрацію та посиланням на оплату.

Вартість участі у:
семінарі: «Корупція на службі в адвоката» – 400 грн.
семінарі: «Репутація як основний нематеріальний актив адвоката» – 350 грн.
семінарі: «Секрети публічних виступів:  як говорити впевнено та просто» – 350 грн.

За умови, якщо ви зареєструєтесь та оплатите участь  у семінарі до 20.09.2017 (включно) вартість участі становитиме:
семінар: «Корупція на службі в адвоката» – 350 грн.
семінар: «Репутація як основний нематеріальний актив адвоката» – 300 грн.
семінар: «Секрети публічних виступів:  як говорити впевнено та просто» – 300 грн.

За бажанням ви можете зареєструватися на 1, 2 або на всі 3 семінари. Відповідно до цього ви отримаєте сертифікат з балами за кожен відвіданий  семінар. Реєстрація закривається 5 жовтня 2017 року  о 18:00 за київським часом.

 

До зустрічі!

Реєстрація