1 семінар: «Корупція на службі в адвоката» 03.06.2017

Корупція – дуже перспективне джерело доходів! Ні-ні, ми зараз зовсім не про те, про що ви могли подумати. Ми не закликаємо брати чи давати хабарі, йдеться про законні способи отримання прибутків адвокатами, які мають необхідні компетенції, щоб працювати в новій і дуже затребуваній сьогодні та надзвичайно популярній завтра сфері – антикорупційному праві.

Зараз усі говорять про корупцію. А чи знаємо ми, юристи, насправді, що це таке? Чи розуміємо, що «хабар класичний» – не єдине обличчя корупції? Чи усвідомлюємо, що не лише держслужбовці входять до кола суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції»? Чи можемо ми розмежувати компетенцію нещодавно створених антикорупційних органів? Чи можемо ми відрізнити потенційних конфлікт інтересів від реального? Чи відомо нам, як допомогти клієнту із заповненням і поданням електронної декларації, щоб комар носа не підточив? Чи здатні ми захистити інтереси довірителя у випадку моніторингу його способу життя?

Якщо, чесно відповідаючи на ці запитання, ви відчули, що поки невпевнено почуваєтеся в цій галузі – не біда: приєднуйтесь до нашої компанії адвокатів (і не тільки), які бажають підвищити свою кваліфікацію у сфері антикорупційного права та зайняти цю перспективну нішу українського юридичного ринку.

У цьому нам допоможе автор семінару «Корупція на службі в адвоката» відомий український адвокат, викладач, тренер, медіатор і телеведуча Регіна Гусейнова, яка має велику практику в питаннях застосування антикорупційного законодавства та готова поділитися своїм досвідом з колегами.

Семінар, організований Студією сучасного права і Радою адвокатів Одеської області , відбудеться 3 червня 2017 року з 10:00 – 12:00 за адресою: м. Одеса, вул. Піонерська, 2 (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Реєстрація 9:30

Вартість участі у заході становить 400 грн., за умови, якщо ви зареєструєтесь та оплатите участь  у семінарі до 15.05.2017 (включно) вартість становитиме 350 грн.

Захід акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися для участі у заході перейдіть за цим посиланням  (http://www.cls.org.ua/uk/03062017серіясемінаріврегінигусейнової/) та заповніть реєстраційну форму, після чого на вашу електронну адресу надійде лист з підтвердженням  про реєстрацію та умови оплати.

Також по бажанню ви можете зареєструватися на 1, 2 або на всі 3 семінари:

  1. Корупція «на службі» в адвоката, про останні законодавчі зміни в антикорупційному законодавстві і як вони можуть допомогти адвокатам знайти нових клієнтів.
  2. Репутація як основний нематеріальний актив адвоката, як і з чого формується наша репутація, та що може на неї вплинути.
  3. Секрети публічних виступів для адвоката: як говорити легко та стати бажаним спікером на усіх телеканалах.

Відповідно до цього ви отримаєте сертифікат з балами за кожен відвіданий  семінар. Реєстрація закривається 31 травня 2017 року  о 18:00 за київським часом.

Безпосередньо на семінарі будуть надані картки, які підтверджують оплату участі у відповідному семінарі.

До зустрічі!

0 Comments