15 березня 2017 р. Ганна Гаро та Анна Ющак візьмуть участь у VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ААУ З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ “КИЇВСЬКА ВЕСНА”

З радістю повідомляємо Вам, що 15 березня 2017 року у VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ААУ З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ “КИЇВСЬКА ВЕСНА” візьмуть участь члени правління Центру сімейно-правових досліджень та Студії сучасного права Ганна Гаро та Анна Ющак, які разом з Регіною Гусейновою та Луїзою Романадзе візьмуть участь в показовому театралізованому навчальному процесі медіації в сімейно-спадковому спорі.

В основі постановки – сімейна драма із заплутаним сюжетом, яка могла б досягти свого апогею в суді та навіть призвести до трагічного фіналу. Але завдяки майстерності медіатора усе зрештою обернеться хепі-ендом.

На початку заходу фаховий лектор – Романадзе Луїза, медіатор, адвокат, кандидат юридичних наук – виступить на тему: «Медіація в професійній діяльності адвоката: все по поличках», під час якого буде здійснено короткий огляд особливостей процедури медіації та основних інструментів медіатора.

Далі до вашої уваги для кращого розуміння, що собою являє медіація, а також ролі медіатора у цій процедурі буде представлений практичний кейс застосування медіації для вирішення спору у сфері спадщини між рідними сестрами.

Роль сімейного медіатора зіграє Регіна Гусейнова, добре знаний київський адвокат, відома завдяки своєму високому професіоналізму та бездоганній репутації.

На завершення будуть проаналізовані всі аспекти присутності медіації в професійній діяльності адвоката, зокрема будуть надані відповіді на всі можливі питання щодо ефективного поєднання адвокатської правової допомоги та послуг медіації.

0 Comments