19 квітня 2017 року відбудеться Круглий стіл на тему: «Новий ЦПК очима адвокатської спільноти»

19 квітня 2017 року Комітет сімейного права ААУ організовує Круглий стіл на тему: «Новий ЦПК очима адвокатської спільноти», в якому візьмуть участь адвокати-практики, науковці, правозахисники, серед них  члени правління Студії сучасного права: Олег Простибоженко, який розповість про новели проекту ЦПК щодо доказів і доказування, Світлана Савицька, яка виступить з доповіддю на тему: «Види проваджень за проектом ЦПК» та Ганна Гаро як модератор заходу.

Особлива увага буде приділена перспективі застосування оновлених норм ЦПК в адвокатській діяльності та особливостям практичної реалізації цих норм у майбутньому. Серед іншого, в цьому контексті будуть обговорені нововведення у сфері забезпечення позову та доказування, передбачені проектом нового ЦПК. Особливий наголос під час роботи Круглого столу буде зроблено на сучасному баченні процесу його майбутньої реалізації в практичній діяльності представників адвокатської спільноти.

За результатами обговорення відповідні пропозиції будуть направлені до парламенту, а також розробникам проекту ЦПК.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація на захід обов’язкова, оскільки кількість місць обмежена.

Зареєструватися для участі у заході можна до 18.00 год. 18.04.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: seminar@uaa.org.ua. Також просимо обов’язково продублювати повідомлення про участь на електронну пошту gannagaro@gmail.com

0 Comments