25 квітня 2017 року в Американському центрі загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка проходитиме семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект»

25 квітня 2017 року за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), ауд. 236, з 14:00 по 18:00, відбудеться  семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект»

Доповідачами виступлять адвокати-практики, науковці та представники органів виконавчої влади, обізнані з особливостями дії міжнародних договорів на території України та зі специфікою практичного застосування окремих договорів до сімейних правовідносин.

Серед доповідачів  Ольга Поєдинок – модератор заходу, голова правління Студії сучасного права, яка розповість про місце та дію міжнародного договору в правовій системі України, та член правління Студії сучасного права  Ганна Гаро, яка виступить з доповіддю на тему: «Проблемні питання визнання та виконання іноземних судових рішень у сімейних справах на території України та зарубіжних держав (на прикладі США та Німеччини)».

Учасники семінару дізнаються про місце міжнародного договору в правовій системі України, зокрема про документи, якими регулюються питання виконання Україною її зобов’язань за міжнародним правом і дії міжнародних договорів на її території.

Особлива увага буде приділена міжнародним договорам з питань, із якими українським юристам найчастіше доводиться стикатися, ведучи сімейні справи: аліментні зобов’язання, усиновлення, визнання та виконання іноземних судових рішень, міжнародне викрадення дітей.

Під час семінару також буде висвітлено практику Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин.

Серед питань для обговорення:

  1. Місце та дія міжнародного договору в правовій системі України.
  2. Міжнародні договори України у сфері аліментних зобов’язань.
  3. Міжнародно-правове регулювання відносин у сфері усиновлення.
  4. Проблемні питання визнання та виконання іноземних судових рішень у сімейних справах на території України та зарубіжних держав (на прикладі США та Німеччини).
  5. Особливості виконання на території України Гаазької конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року.
  6. Найважливіші рішення Європейського суду з прав людини у сфері сімейних правовідносин (за ст. 8 (Європейської) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод).

Звертаємо увагу на те, що до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було в належні строки подано документи на акредитацію семінару як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Зареєструватися для участі у заході можна до 24.04.2017 включно, за тел. (067) 50 156 10 або на сайті www.uaa.org.ua. Також просимо продублювати повідомлення про участь на електронну пошту gannagaro@gmail.com.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і отримати нові знання, відповіді та практичні поради з питань, що стосуються міжнародних договорів України у сфері сімейних правовідносин!

Більше інформації за цим посиланням: http://uaa.org.ua/events/6328/

0 Comments