28-29.11.2020 відбудеться дводенний навчальний курс «Міграційне право для адвокатів: актуальні практичні питання»

Дводенний навчальний курс «Міграційне право для адвокатів: актуальні практичні питання» є спільним проектом Вищої школи адвокатури, Комітету з міжнародного права НААУ, БФ «Право на захист» та ГО «Студія сучасного права».

Сьогодні перетин міждержавних кордонів, зміна країни проживання та/або громадянства є звичними явищами, з якими стикаються усі адвокати незалежно від того, в якій галузі вони практикують. Хтось обирає міграційне право своєю спеціалізацією, а деякі колеги заглиблюються в окремі питання цієї комплексної галузі, вивчаючи їх у найдрібніших деталях. У будь-якому випадку складно знайти юриста, який би не хотів розширити чи поглибити свої знання у сфері міграційного права. Саме тому Вища школа адвокатури НААУ спільно з Комітетом з міжнародного права НААУ, БФ «Право на захист» та ГО «Студія сучасного права» створили нагоду це зробити – комплексний дводенний курс «Міграційне право для адвокатів: актуальні практичні питання», який об’єднав як «повсякденні» (але від того не менш важливі) теми (громадянство, імміграція та працевлаштування іноземців), так і «екстремальні» аспекти міграції (пошук захисту в Україні, примусове повернення та екстрадиція, міжнародне викрадення дітей). Крім того, особливістю цього курсу є збалансоване подання інформації про регулювання відповідних питань на рівні національного законодавства та міжнародних зобов’язань України.

Більше інформації про курс та реєстрація за посиланням: https://www.hsa.org.ua/migratsijne-pravo-dlya-advokativ-aktualni-praktychni-pytannya/

0 Comments