Ольга Поєдинок

Голова Правління

Адвокат, кандидат юридичних наук (доктор філософії). Поєднує практичну юридичну роботу із науковою та викладацькою діяльністю як доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Спеціалізується на темі громадянства та інших аспектах особистого статусу, правах біженців, міжнародному приватному праві, зокрема на питаннях міжнародного викрадення дітей. Є автором численних наукових та науково-практичних публікацій з актуальних питань міжнародного публічного та приватного права. Крім того, Ольга очолює Комітет з юридичної освітньої політики та Секцію міжнародного сімейного права Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України», є членом правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень», входить до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді та громадських рад при Державній міграційній службі України і Міністерстві освіти і науки України. Її часто залучають до співпраці українські органи державної влади та міжнародні організації як експерта з питань зобов’язань України за міжнародним правом

Більше інформації

 

 

Олег Простибоженко

 

Член Правління, адвокат, кандидат юридичних наук (доктор філософії), викладач Київського університету права НАН України, Голова Правління Центру сімейно-правових досліджень, голова Секції майнових та немайнових сімейних спорів і член Ради Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України». Практикує в галузях приватного права, серед яких сімейне право є сферою особливого професійного інтересу.

Більше інформації

 

 

 

 Ганна Гаро    

 

Член Правління, адвокат, медіатор, кандидат юридичних наук (доктор філософії), керівник ТОВ «ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО ГАННИ ГАРО», Голова Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України», член Правління Центру сімейно-правових досліджень. Є професійним юристом-практиком та міжнародним експертом у вирішенні спорів мирним шляхом і в судовому порядку, а також автором численних публікацій у юридичних виданнях та сертифікованим лектором.

Більше інформації

 

 

Світлана Савицька

 

Член Правління, адвокат, кандидат юридичних наук (доктор філософії), доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Державного університету інфраструктури та технологій, перший заступник голови Секції майнових та немайнових сімейних спорів і член Ради Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України», член Правління Центру сімейно-правових досліджень. Спеціалізується на сфері сімейного права (аліментні правовідносини, спори про визначення місця проживання дитини, участь батьків у виховані дітей, опіка, усиновлення тощо).

Більше інформації

 

 

Анна Ющак

 

Член Правління, директор департаменту цивільного та сімейного права Української іноземної юридичної колегії, LL.M (Європейський університет Віадріна, ФРН), член Ради та заступник голови Секції сімейної медіації Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України», член Правління Центру сімейно-правових досліджень. Спеціалізується в цивільному праві і процесі, сімейному та спадковому праві, міжнародному приватному праві.

Більше інформації

 

 

 

Петро Кушнір

 

Виконавчий директор, студент юридичного факультету Київського національного торговельно-економічного університету,навчається за спеціалізацією «Цивільне право та процес». Є також Виконавчим директором Центру сімейно-правових досліджень.