«Захист прав мігрантів, іноземців, біженців та переміщених осіб»
Ольга Поєдинок організувала захід на тему «Захист прав мігрантів, іноземців, біженців та переміщених осіб»

12 квітня 2023 року відбувся захід у форматі case study «Захист прав мігрантів, іноземців, біженців та переміщених осіб», для студентів IV курсу англомовної бакалаврської освітньої програми «Міжнародне право» вивчав дисципліну.

Онлайн-захід, присвячений тематиці забезпеченню прав шукачів і шукачок захисту в Україні, провела Олена Річко, адвокатка, старша юристка проєкту «Правова допомога біженцям та особам без громадянства», який реалізується Благодійним фондом «Право на захист».

Координувала взаємодію студентства та запрошеної фахівчині Ольга Поєдинок, к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права ННІМВ.

За кілька тижнів до заняття група отримала інформацію про засновану на реальних подіях ситуацію та завдання запропонувати аргументацію для потенційної заяви до Європейського суду з прав людини. Ознайомившись із письмовими роботами студентства, під час Зум-зустрічі пані Річко проаналізувала їхні сильні та слабші сторони, а також розповіла, як зробити звернення до зазначеного Суду більш ефективним. Крім того, вона поділилася власним практичним досвідом представництва інтересів шукачів і шукачок захисту в українських органах влади, ЄСПЛ та Інтерполі.   

Новина на сайті організаторів заходу за посиланням.

0 Comments