Ольга Поєдинок організувала майстер клас по тематиці безгромадянства
Ольга Поєдинок організувала майстер-клас по тематиці безгромадянства

21 листопада 2022 року у рамках дисципліни “Захист прав мігрантів” студенти та студентки ІІ курсу магістратури відділення “Міжнародне право”, які навчаються за спеціалізацією “Міжнародний захист прав людини” у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка, взяли участь у майстер-класі.

Захід, присвячений тематиці безгромадянства, провела адвокатка, старша юристка Благодійного фонду “Право на захист” Вікторія Волинська. Кожен із членів групи аналізував одну з заснованих на реальних подіях ситуацій та пропонував шляхи виходу з неї, а гостя ділилася своїми думками щодо ефективності таких пропозицій та власним досвідом вирішення подібних проблем на практиці.

Під час зустрічі не оминули увагою і вплив війни в Україні на ситуацію з безгромадянством, адже масові переміщення населення та втрата документів є одними з вагомих причин цього явища. Водночас, спостерігається зростання «попиту» на українське громадянство. Це означає, що теми, пов’язані з громадянством і його відсутністю, є та залишатимуться актуальними.

Координувала взаємодію студентства та запрошеної фахівчині Ольга Поєдинок, к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права ННІМВ.

Новина про захід на сайті Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка.

0 Comments